Nazwę Kroniki Akaszy znałam od bardzo dawna, niegdyś były dla mnie czymś magicznym, nieosiągalnym. Głęboko w sobie odczuwałam ogromną intuicję i empatię, dlatego szukałam bezpiecznego i pomocnego narzędzia, które ułatwi mi w pełni wykorzystać mój potencjał.

Dostęp do Akaszy i pierwsze odczyty uzyskałam w 2018 roku a w 2019 otrzymałam dyplomy certyfikowanej konsultantki na seminarium prowadzonym przez Gabrielle Orr. Na warsztatach poczułam sama na sobie, jak wiele można przepracować i zmienić z pomocą Kronik Akaszy. 5-cio stopniowy kurs pokazał mi dodatkowe możliwości wykorzystania tej niezwykłej wiedzy jaka kryje się…w naszym zasięgu. Od tej pory życie stało się o wiele prostsze, ponieważ posiadam fantastyczne narzędzie z którego korzystam dla siebie oraz dla osób proszących o pomoc w wielu dziedzinach życia. Zrozumiałam, że sedno ludzkich problemów, chorób, niepowodzeń jest zapisane w polu informacyjnym i wystarczy je poznać, zrozumieć, zaakceptować, uzdrowić i uwolnić, aby móc cieszyć się pełnią życia. To wszystko możliwe jest podczas odczytu Kroniki Akaszy.

 

W jakim przypadku można korzystać z odczytów Kroniki Akaszy?

Odpowiedź brzmi – w każdym, oto niektóre propozycje:

 • Każde pytanie, na które nie umiesz znaleźć odpowiedzi
 • Trudne wybory
 • Praca z cieniem
 • Praca z wewnętrznym dzieckiem
 • Osobista ścieżka i rozwój duchowy
 • Powtarzające się wzorce zachowań
 • Wpływ poprzednich wcieleń na obecne życie/sytuacje
 • Zdrowie
 • Lęki, fobie
 • Sukces
 • Związki, problemy w relacjach
 • Programy w podswiadomości
 • Nawiązywanie kontaktu z przodkami
 • Ustawienia Systemowe bez udziału osób trzecich
 • Dobrostan/pieniądze
 • Połączenia energetyczne
 • Podczepy energetyczne
 • i inne…

Czym są Kroniki Akaszy?  

To baza danych gromadzona we Wszechświecie, od początku jego istnienia, to zapis każdego uczucia, każdej emocji, każdej myśli, każdego uczynku. Możesz ją sobie wyobrazić jako pajęczynę, która oplata i łączy cały Wszechświat. Przekładając tez zapis na język wspólczesny, możemy porównać Kroniki Akaszy do wyszukiwarki Google, do pamięci w chmurze 😉

Istnienie tego elementu zostało naukowo udowodnione – najwyższej klasy naukowcy tacy jak Albert Einstein, Nicola Tesla, Ervin Laszlo, Gregg Braden, Bruce Lipton i wielu innych intensywnie zgłębiali tą dziedzinę. Akasza według fizyki kwantowej jest polem energetycznym, tzw. polem punktu zerowego i obejmuje wszystko, co istnieje, transportując, gromadząc i przechowując wszystko, czego doświadczamy. Nie można wykorzystywać tej wiedzy w złej wierze, to czysta prawda dyktowana przez Naszych/Waszych Mistrzów i Opiekunów. Odczyty odbywają się zawsze za Twoją zgodą i z Twoim udziałem. Wszystko co zostaje przekazane, pozostaje pomiędzy nami, a dokładnie na Twoich notatkach, które polecamy wykonywać, ponieważ informacji jest tak dużo, że zapamiętujemy tylko niewielką część. Do notatek zawsze możesz wrócić i po jakimś czasie mogą mieć zupełnie inne znaczenie. Nasze myślenie się zmienia, zatem i uzyskane odpowiedzi mogą mieć inny sens.

Czy czytanie Kronik Akaszy jest bezpieczne?  

Bez wątpienia, to jedna z najbezpieczniejszych form przekazu ze Wszechświata. I najważniejsze! przekazy są trafne, bo nie dotyczą ogółu w przeciwieństwie do innych naukowych metod, tylko przede wszystkim Ciebie. Nasi Opiekunowie nigdy nie oceniają nas źle, dlatego odczyty są pozytywne, z miłością i dla Twojego najwyższego dobra. Dbam o to, aby utrzymywać wysokie wibracje, a to jest podstawą do wszelkich połączeń, terapii czy wglądów.

Godnym uwagi jest fakt, że jesteś istotą z wolną wolą i nikt nie może Ci narzucić co masz robić, możesz jedynie otrzymać wskazówki. Odczyty to nie wróżba, która zaklina przyszłość ale fantastyczne podpowiedzi, dzięki którym samodzielnie podejmiesz decyzję – taką, jaka na ten moment jest dla Ciebie najlepsza.

Zapraszam na sesję połączoną z głębokim procesem terapeutycznym (holistycznym). Sesję można wykonać osobiście, telefonicznie, lub z pomocą komunikatorów: WhatsApp, Telegram, Skype, Google Meet (wysyłam link do spotkania).

Koszt jednorazowej sesji (2 godziny) -> 500 zł. 

Komentarze klientów po takiej sesji: „dziękuję, to było coś niesamowitego, to było piękne przeżycie, poczułam/em ogromną ulgę….”

Podczas sesji Terapii holistycznej oprócz przekazów, pod przewodnictwem Opiekunów i Mistrzów, pomagam uwolnić się od wszelkich programów, węzłów energetycznych, uroków, klątw i traum, daję Ci podpowiedzi/narzędzia do dalszej pracy i rozwoju. 

Duchowe podejście do życia może być niezwykle pomocne. Inspirująca, wnikliwa, współczująca mądrość jest dostępna w Kronikach Akaszy, możesz zastosować ją w swoim życiu w celu pozytywnej przemiany, na którą zasługujesz.

Ciesz się bardziej świadomym połączeniem z własną duszą.

Jak umówić się na sesję? wszelkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt

Moje wnioski po dotychczasowych odczytach: „Każda Dusza jest piękna, wyjątkowa i niewątpliwie niepowtarzalna”.

Moje motto: „Z każdym odczytem jeszcze bardziej rozumiem i kocham ludzi”.

~Barbara Falbierska

Certyfikat Kroniki Akaszy Barbara FalbierskaGabrielle Orr

Na zdjęciu od lewej ja, Gabrielle Orr i Joanna💜

Zobacz opinie

Facebook