W obecnym czasie, rodzice nagminnie szukają terapii dla swoich dzieci. Najczęstsze problemy to lęki, fobie, wycofanie społeczne, problemy w szkole, autyzm lub nadpobudliwość, uzależnienia. Nasze kochane pociechy, małe iskierki, które kiedyś dorosną i będą przekazywać dalej życie kolejnym pokoleniom, urodziły się w trochę trudnej rzeczywistości. Z jednej strony mają wszystko: jedzenie, mieszkanie, ubranie, mnóstwo zabawek, elektroniczne urządzenia, które obsługują prawie od kołyski, migające ekrany i.t.d. Dzieci maja wszystko, ale coraz trudniej do nich dotrzeć, a im ciężko dostosować się do teraźniejszości. Dlaczego tak się dzieje? Współczesnym dzieciom brakuje normalności, czy jak kto woli -> zwyczajności.

Coraz wiecej dzieci i młodzieży cierpi z powodu stanów depresyjnych i wycofania społecznego, co pogłębiło się jeszcze bardziej po okresie lockdownu.

Zapraszam rodziców na terapie naturalne, czyli niekonwencjonalne podejście do dziecięcych lęków, fobii i innych problemów wieku dziecięcego i nastoletniego. Ja, z pomocą Kronik Akaszy lub innej metody pomogę Tobie odnaleźć źródło problemu i spojrzeć na własne dziecko innymi oczyma, przez co Ty pomożesz swojemu dziecku w jego problemach i trudnościach.

Zapraszam dzieci i młodzież na terapię z pomocą hipnoterapii, dzięki której, w bardzo bezpieczny sposób, poprzez pracę z podświadomością, można uwolnić się od uzależnień, depresji, strachu, fobii. Więcej szczegułów znajdziesz tutaj -> Hipnoterapia, lub na priv (napisz, zadzwoń, odpowiem na pytania).

Z doświadczenia mogę zaświadczyć, że pokolenie 21 wieku, pięknie pracuje na poziomie podświadomości i ma fantastyczną zdolność samodzielnego uzdrawiania w tym obszarze. Według mnie, Hipnoterapia jest jedną z najlepszych metod dotarcia do Młodego Pokolenia i ich problemów.

Sesję można wykonać osobiście, lub z pomocą komunikatorów: WhatsApp, Telegram, Skype, Google Meet (wysyłam link do spotkania). Przed sesją konieczna krótka konsultacja.

Koszt jednorazowej sesji osoby dorosłej (2 godziny) -> 500 zł.

Koszt jednorazowej sesji dzieci i młodzieży do uzgodnienia, w zależności od wieku, rangi problemu i czasu pracy.

Jak umówić się na sesję? wszelkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt

 

 

Terapia nie zastępuje wizyty u lekarza i klasycznego leczenia.