Polarity

Polarity z elementami Czaszkowo -Krzyżowej

Terapia Polarity jak większość powszechnych terapii opiera się na wiedzy z zakresu Ajurwedy i Medycyny Chińskiej. Długoletnia praktyka i ogromna wiedza na temat ludzkiego zdrowia, pozwoliła dr. Randolph’owi Stone na opracowanie właśnie tej metody.

Terapia Polarity polega na przykładaniu rąk terapeuty w określonych miejscach, tworząc swobodny przepływ energii. Jak wiadomo, tylko swobodny przepływ energii w ciele i wokół ciała gwarantuje nam zdrowie psychiczne, duchowe i cielesne. Zadaniem terapeuty jest zsynchronizowanie tych struktur, co pozwoli pacjentowi wrócić do prawidłowego funkcjonowania. Oczywiście rola pacjenta jest równie ważna jak i terapeuty, nie można kogoś uzdrowić na siłę. Im lepsza współpraca, tym lepsze efekty i szybszy powrót do zdrowia.

Terapia jest bezpieczna dla każdego i może przynieść ulgę w każdej dolegliwości – zarówno psychicznej jak i fizycznej, bo tak naprawdę wszystkie ciała subtelne są ze sobą połączone. Skuteczność Polarity wzbogacamy elementamii Terapii Czaszkowo- Krzyżowej.

Polaryzacja – rozprzestrzenianie się energii w ciele i wokół ciała tworząc obwód zamknięty. Po naszej prawej stronie płynie energia dodatnia, po lewej ujemna – obie łączą się wewnątrz człowieka. Tylko swobodny przepływ energii pozwala żyć w pełnej harmonii w szczęściu i zdrowiu. Wszelkie traumy, przeżycia powodują blokady, które za pomocą Polarity możemy rozluźnić, uwolnić, uzdrowić.

 Jak umówić się na sesję? wszelkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt

Terapia nie zastępuje wizyty u lekarza i klasycznego leczenia.