Wewnętrzne dziecko

Uzdrowić wewnętrzne dziecko

Uzdrowić Wewnętrzne Dziecko

 

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o wewnętrznym dziecku, od razu wiedziałam, że muszę dotrzeć do własnego wnętrza, poznać je, utulić i uzdrowić.
Długo szukałam drogi do mojego wewnętrznego dziecka, ale wszystkie techniki były jakby powierzchowne. Niby wiedziałam jakie elementy we mnie należy uzdrowić, wiedziałam jakie niekorzystne schematy powtarzam, szukałam podpowiedzi w różnych webinarach, książkach, postach i nadal nic.
Jak już wiecie, w większości sesji/terapii które wykonuję, wykorzystuję połączenie z Kronikami Akaszy, którego uczyłam się u samej Gabrielle Orr. Podczas jednej z sesji którą prowadziłam, przyszła podpowiedź, w jaki sposób dotrzeć właśnie do wewnętrznego dziecka! Razem z klientką popłakałyśmy się, to było niesamowicie piękne przeżycie. Dotarłyśmy do sedna jej najskrytszych problemów, a ona zrozumiała gdzie mają swój zalążek. Krok po kroku uzdrowiłyśmy każdy niedostatek, każdy ból, niepowodzenie i wszystko to, co nosiło w sobie jej wewnętrzne dziecko.
Kiedy już poznałam, w jaki sposób dotrzeć do wewnętrznego dziecka, poprosiłam moją przyjaciółkę Renię, aby poprowadziła moją sesję. Był śmiech, płacz, rozczarowanie… zaskakujące momenty a na koniec poczułam to, czego całe życie szukałam – WEWNĘTRZNY SPOKÓJ.
Od kilku miesięcy prowadzę z pomocą Kronik Akaszy sesje, które pozwalają dotrzeć i uzdrowić ludziom zranione wewnętrzne dziecko.
Mogę pomóc również Tobie, jest tylko jeden warunek – to Ty musisz pragnąć tam dotrzeć… 💚