Hipnoterapia

Metoda Hipnoterapii przyszła do mnie sama.

Podczas sesji w Kronikach Akaszy, coraz częściej dostawałam podpowiedzi, w jaki sposób pracować w podświadomości, gdzie zapisały się wszystkie programy, blokady, traumy, przekonania…

Oczywiście zawsze słucham wskazówek które do mnie przychodzą. Zauważyłam, że prowadzenie klienta w podświadomości, wspólne uwalnianie bagażu z dzieciństwa, z przeszłości, przynosi bardzo dobre skutki, ulgę i uzdrowienie problemu. Bardzo dobre efekty widziałam również w procesach podczas Regresji do poprzednich wcieleń i Planu Duszy.

Zaczęłam się zastanawiać –> czym różni się to co robię od Hipnoterapii? Odpowiedź znalazłam na szkoleniu „Hipnoza w praktyce” i „Hipnoza Zaawansowana” w Polskiej Akademii Hipnozy. Tam poznałam nowe, bardzo ciekawe narzędzia i zostałam Certyfikowanym Hipnoterapeutą. 

Wszystkie metody którymi pracuję, mają wspólny mianownik –> W szybki, bezpieczny i łatwy sposób dotrzeć do podświadomych zasobów ograniczeń i trwale je uzdrowić, uwolnić, zastąpić nowymi, dobrymi programami.

Hipnoterapia bardzo przypomina medytacje prowadzone, polega na rozluźnieniu i wyciszeniu ciała. Klient cały czas ma świadomość gdzie jest, co robi, co mówi…może nawet przerwać sesję. Po sesji, hipnotyzowany wszystko pamięta i czuje uzdrawiającą ulgę. Jest to spokojne i zupełnie naturalne doświadczenie, gdyż odbywa się podczas pracy fal mózgowych alfa i theta.

Dzięki hipnozie dochodzi do trwałego uzdrowienia negatywnych wzorców, schematów i doświadczeń z przeszłości, które mają wpływ na automatyczne zachowania lub reakcje emocjonalne w obecnym życiu. Zdolność reagowania na sugestie, ułatwia oraz przyśpiesza proces terapii i często pozwala uzyskać danej osobie odpowiedzi lub myśli, które w zwykłym stanie umysłu nie są jej znane.

Hipnoterapia to świetne narzędzie do podniesienia poczucia własnej wartości, samooceny oraz pracy nad osiągnięciem wymarzonych celów i rozwojem osobistym.

Wystarczy od 3 do 5 sesji, aby poczuć wyraźną zmianę.

„Wykorzystanie hipnozy do celów terapeutycznych jest określane jako „ hipnoterapia ”, podczas gdy jej użycie jako formy rozrywki dla publiczności jest znane jako „ hipnoza sceniczna ”, forma mentalizmu”  (za Wikipedia).

Przykłady, w których można zastosować Hipnoterapię:

 • Praca z wewnętrznym dzieckiem
 • Uwolnienie gniewu i złości w procesie wybaczania, aby z lekkością wejść w nową przyszłość.
 • Uwolnienie się z poczucia winy, aby wyjść z pozycji ofiary.
 • Akceptacja przeszłości, by stała się naszą mądrością.
 • Praca z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości.
 • Praca z osobami po rozstaniu lub śmierci partnera, osób bliskich.
 • Praca z traumą i stresem pourazowym.
 • Praca z nadwagą, zaburzeniem odżywiania.
 • Praca z uzależnieniami.
 • Praca z chorobami psychosomatycznymi.
 • Praca z dziećmi i młodzieżą.
 • Regresje hipnotyczne i regresje do poprzednich wcieleń

Sesję można wykonać osobiście, lub z pomocą komunikatorów: WhatsApp, Skype, Google Meet (wysyłam link do spotkania). Przed sesją konieczna krótka konsultacja.

Hipnoterapia dla młodzieży -> link

Koszt jednorazowej sesji (2 godziny) -> 500 zł.

Terapia nie zastępuje wizyty u lekarza i klasycznego leczenia.

Regresja hipnotyczna (Wikipedia) – jedna z metod terapeutycznych. Polega na wprowadzeniu człowieka w stan hipnozy i powolnym cofaniu się pamięcią do czasu, kiedy zaistniało traumatyczne wydarzenie (proces zwany ogólnie w psychologii regresją). Regresja polega zatem na naprawianiu pamięciowego śladu.

Przeżycia, których doświadczyliśmy w przeszłości stanowią swego rodzaju blokadę, która ma wpływ na całe życie człowieka. Regresja jest metodą usunięcia tej blokady. Umożliwia ona zmianę uwarunkowań zakodowanych w podświadomości i stwarza możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości.

Regresja za Wikipedia -> kliknij link

 Jak umówić się na sesję? wszelkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt

 

zobacz opinie