Wewnętrzne dziecko

Uzdrowić wewnętrzne dziecko

Uzdrowić Wewnętrzne Dziecko

Przestań próbować „naprawiać” siebie; nie jesteś zepsuty! Jesteś doskonale niedoskonały i potężny ponad miarę. ~Steve Maraboli

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nie możesz iść do przodu? Zastanawiałeś się, dlaczego sabotujesz siebie? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego tak łatwo czujesz się niespokojny, przygnębiony i samokrytyczny? Dlaczego nie pozwalasz sobie na radość, na zabawę?

W każdym z nas jest wewnętrzne dziecko, które kiedyś zostało zranione. Aby uniknąć bólu, staraliśmy się zignorować to dziecko, ale ono nigdy nie odchodzi. Nasze wewnętrzne dziecko żyje w naszym nieświadomym umyśle i wpływa na to, jakich dokonujemy wyborów, w jaki sposób odpowiadamy na wyzwania i żyjemy.

Oznaki zranionego wewnętrznego dziecka

 • Frustracja lub irytacja
 • Wielkie reakcje na niezaspokojone potrzeby
 • Dziecinne wybuchy, takie jak napady złości lub mówienie rzeczy, których tak naprawdę nie masz na myśli
 • Narzekanie, że nikt Cię nie rozumie lub nie czujesz się wysłuchany
 • Trudność w wyjaśnieniu swoich uczuć lub powodu, dla którego jesteś zdenerwowany
 • Niska samoocena
 • Szczególnie surowy krytyk wewnętrzny
 • Niedojrzałość
 • Wzorce autosabotażu
 • Strach przed porzuceniem lub problemy z zaangażowaniem w związku
 • Wyzwania związane z wyznaczaniem granic lub wyrażaniem swoich potrzeb
 • Zbytni perfekcjonizm

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o wewnętrznym dziecku, od razu wiedziałam, że muszę dotrzeć do własnego wnętrza, poznać je, utulić i uzdrowić.

Długo szukałam drogi do mojego wewnętrznego dziecka, ale wszystkie techniki były jakby powierzchowne. Niby wiedziałam jakie elementy we mnie należy uzdrowić, wiedziałam jakie niekorzystne schematy powtarzam, szukałam podpowiedzi w różnych webinarach, książkach, postach i nadal nic.

Jak już pewnie czytałeś na mojej stronie, w większości sesji/terapii które wykonuję, wykorzystuję połączenie z Kronikami Akaszy, którego uczyłam się u samej Gabrielle Orr. Podczas jednej z sesji którą prowadziłam, przyszła podpowiedź, w jaki sposób dotrzeć właśnie do wewnętrznego dziecka! Razem z klientką popłakałyśmy się, to było niesamowicie piękne przeżycie. Dotarłyśmy do sedna jej najskrytszych problemów, a ona zrozumiała gdzie mają swój zalążek. Krok po kroku uzdrowiłyśmy każdy niedostatek, każdy ból, niepowodzenie i wszystko to, co nosiło w sobie jej wewnętrzne dziecko.

Kiedy już poznałam, w jaki sposób dotrzeć do wewnętrznego dziecka, poprosiłam moją przyjaciółkę, aby poprowadziła moją sesję. Był śmiech, płacz, rozczarowanie… zaskakujące momenty a na koniec poczułam to, czego całe życie szukałam – WEWNĘTRZNY SPOKÓJ.

Tak powstała moja autorska metoda pracy z wewnętrznym dzieckiem, podczas której sięgam aż do życia płodowego klienta, aby krok po kroku zobaczyć, odczuć i uzdrowić wszystkie niekorzystne programy.  Zagłębiamy się tutaj w tłumione latami emocje, traumy, braki, potrzeby, jakie wynieśliśmy konkretnie z czasów dzieciństwa.

Z pomocą Kronik Akaszy prowadzę sesje, które pozwalają dotrzeć i uzdrowić zranione wewnętrzne dziecko.

Jeśli Ty też czujesz się zagubiony, samotny, mały i boisz się utraty miłości i akceptacji, możesz również skorzystać z uzdrowienia wewnętrznego dziecka, które kiedyś czuło się niepewne i niewystarczająco dobre.

Twoje wewnętrzne dziecko nie zasługuje na Twój osąd. Zasługuje na Twoją wdzięczność i szacunek.

Koszt jednorazowej sesji (2 godziny) -> 450 zł. 

Zapraszam.

 Jak umówić się na sesję? wszelkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt

 

zobacz opinie