Miałaś/miałeś kiedyś w swoim życiu chwile niemocy? Nadmiernego zmęczenia? Albo wszystko szło nie tak jak trzeba? Pasmo nieszczęść? Dawniej mówiono o takiej osobie „rzucili na niego urok, klątwę”. Obecnie możemy nazwać taki stan zahaczeniem lub podczepem energetycznym.

Przewody energetyczne to połączenia energetyczne, które tworzą się między dwiema lub więcej osobami.

Czasami te więzy powstają z miłości i nie wyrządzają krzywdy, ale czasami powstają ze strachu, gniewu, manipulacji i innych negatywnych środków. Cały czas tworzysz sznury, gdy wchodzisz w interakcje z innymi. Te sznury muszą być od Ciebie oczyszczone, aby zachować twoje własne ciało energetyczne.

Sznury są wykonane z energii i łączą dwa lub więcej pojedynczych ciał energetycznych. Rozciągają się między ludźmi bardzo podobnie jak pępowina i przenoszą energię emocjonalną i energię siły życiowej między ludźmi. Nie ma znaczenia, jak daleko jest druga osoba, ponieważ sznur nie jest substancją fizyczną, a odległość nie ma znaczenia, więc to połączenie nadal można wyczuć z drugiej strony planety.

Najczęściej odczuwane sploty to energetyczne przywiązania lub sznury między kochankami.

W każdym związku ludzie nieustannie wymieniają się energią, która może stać się sznurem łączącym dwie osoby. Ten przewód energetyczny tworzy się tuż pod mostkiem i może pozostać długo po zakończeniu związku. Ta nieprzerwana nić może pozostawić otwarty kanał między Tobą a inną osobą, przez który emocje i energia mogą nadal płynąć. Poza faktem, że może to ograniczyć stopień zamknięcia, jakiego możesz doświadczyć w związku, pozostawienie tego sznurka w nienaruszonym stanie może pozostawić cię z ciągłym poczuciem smutku, jednocześnie wywołując uczucie letargu, gdy twoja własna energia jest z Ciebie wysysana.

Oczyszczanie energetyczne, może pomóc Ci oddzielić się od starego bagażu i uwolnić od połączeń, które już Ci nie służą. 

Więzy mogą być tworzone między dowolnymi dwiema osobami, a nawet grupami osób, które mają relacje emocjonalne. Kochankowie, przyjaciele, współpracownicy, byli małżonkowie, a nawet wrogowie mogą mieć między sobą energetyczne sznury.

Czasami emocje, które odczuwamy, należą do osoby, z którą jesteśmy w związku, w takim przypadku przewód energetyczny powinien zostać odcięty, zanim twoja energia się wyczerpie.

W większości przypadków u dorosłych haczyki i sznurki są wynikiem traumy emocjonalnej, dynamiki rodziny, związków miłosnych i seksualnych oraz poważnych konfliktów z innymi.

Haczyki energetyczne powstają, gdy pozwalasz innym ludziom „zaczepić się” o twoją energię. Jednym ze sposobów, w jaki inni to robią, jest mówienie bolesnych rzeczy.

Cała idea haka polega na próbie przejęcia twojej mocy. Mogą cię poniżać, sprawiać, że czujesz się niekochany lub zawstydzać. Empaci są często celem ataków, ponieważ nieświadomie pozwalają innym grać na ich współczuciu i wzbudzać w nich poczucie winy.

Ważną częścią usuwania haczyków jest przyznanie, że pod pewnymi względami oddałeś swoją moc.

Być może szukasz potwierdzenia od tej osoby lub czujesz, że możesz ją jakoś uratować. Może lubisz ludzi i trudno ci odmówić komukolwiek. Jeśli nie cofniesz swojego pozwolenia i nie zatrzymasz zachowania, które pozwoliło im się do Ciebie przyczepić, mogą wrócić.

Niekiedy zdarza się, że w wyniku przebywania w bardzo niskich wibracjach, ludzie świadomie bądź nieświadomie stają się ofiarami podczepów złych energii (bytów), co prowadzi do głębokiej depresji, myśl samobójczych, a także dolegliwości podobnych do schizofrenii.

Metoda Oczyszczania Energetycznego, uwalniania, odcinania węzłów, oczekiwań i podczepów jest bezpieczna i bardzo uwalniająca. Podczas sesji nauczę Cię, jak zabezpieczać swoje pole energetyczne i oczyszczać aby na co dzień żyć pełnią swoich sił. Jeśli jest taka potrzeba, odprowadzam dusze zmarłych, które są zbyt blisko/nisko a przez to czerpią ludzką energię. Wszystko oczywiście za zgodą klienta.

 Jak umówić się na sesję? wszelkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt

zobacz opinie

Terapia nie zastępuje wizyty u lekarza i klasycznego leczenia.