Opinie

Serdecznie dziękujemy osobom, które podzieliły się swoimi odczuciami po naszych terapiach/odczytach. Chętnych do wyrażenia opinii zapraszamy na nasz facebookowy profil lub w wiadomości prywatnej.

 

„Szczerze polecam. Basia Kroniki czyta sercem na swój niepowtarzalny sposób, pełen zrozumienia w miłości. Joanna zaskakuje wnikliwym ale łagodnym spojrzeniem. Poprowadzi bezpiecznie. Każde spotkanie z każdą z nich jest dużym przeżyciem. Wiem to, bo sama korzystam z ich pomocy ??”

* * * * *

Renata P.

„Basia to niezwykle ciepła i empatyczna osoba z którą bardzo łatwo nawiązać kontakt i jej zaufać. Sam odczyt dał mi obraz kim tak naprawdę jestem i co jest w życiu najważniejsze. W trakcie odczytu i jeszcze długo po nim czułam się wypełniona światłem i bezwarunkową miłością.
Dziękuję Basi i z całego ❤ wszystkim polecam tą fascynującą podróż w głąb samego siebie.”

* * * * *

Elżbieta B.

” Wszystkim z całego serca polecam Panią Barbarę. Odczyt z Kronik Akaszy był niesamowity. Poczułam ulgę i dostałam nowy oddech do życia. Pani Basia to cudowna istota, ja sercem dziękuję i oddaję serce tej cudownej istocie. ?? Pani Basiu dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję”

* * * * *

Renata B.

„Czy polecam? Oczywiście że TAK.
Jestem zachwycona odczytem Kronik Akaszy. Odczyt wykonała dla mnie Joanna telefoniczne, przez co zaoszczędziłam dużo czasu.
Sam sposób przeprowadzenia odczytu był rewelacyjny.
Czuć pozytywne nastawienie osoby prowadzącej, przemiły głos ? który wprowadza atmosferę przyjaźni i więzi emocjonalnej.
Sam odczyt trwał 2 godziny, w tym czasie usłyszałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Czasami osoba prowadząca musiała sformułować inaczej pytanie, aby uzyskać bardziej wyczerpującą odpowiedź, co jeszcze bardziej mnie wprowadziło w pozytywne nastawienie za zaangażowanie.
W moim przypadku, odczyt Akaszy, potwierdził się z poprzednim wykonanym przez Barbarę i oba dały mi nową perspektywę na Nowy Rok .
Jestem b. zadowolona ??
Polecam obydwie Prowadzące, robią to z pasją, z Sercem i wyjątkowym darem.”

* * * * *

Mariola K.

„Przemiła osoba, piękna energia. Skupiona na osobie, z którą pracuje. A przy tym dobre czytanie, intuicja i konkretna pomoc w odkrywaniu siebie. Czystość intencji. Szczerze polecam.”

* * * * *

Edyta M.

„Po odczycie spałam doskonale, przez calutką noc (co mi się ostatnio bardzo rzadko zdarza). A poza tym od rana jestem w świetnym humorze, cały czas sobie śpiewam, uśmiecham się, chociaż za oknem buro i ponuro. Kocham Wszechświat! Jeszcze raz dziękuję.”

* * * * *

Alina D.

„Jak najbardziej polecam! Jestem zachwycona odkryciami i postępem jaki zrobiłam w mojej pierwszej sesji. Basia posunęła mój progres o niebo dalej i przyspieszyła zmiany na lepsze których bardzo potrzebowałam. Jestem bardzo wdzięczna. ???

* * * * *

Agnes S.