Regresing

Hipnoza Regresyjna

 

   Hipnoza Regresyjna, Regresing, Regres, Hipnoterapia, to świadome cofanie się w nasze obecne lub poprzednie życie, w stanie poszerzonej świadomości, w celu zrozumienia i uwolnienia nieprzepracowanych problemów.

Jak wiadomo problemy, zwłaszcza te nieprzepracowane, są źródłem chorób i złego samopoczucia. Niekiedy daremnie próbujemy wszelkich sposobów prowadzących do wyzdrowienia, bo pomimo chwilowej poprawy, cykl zachorowań się powtarza. Wówczas świetnym rozwiązaniem jest właśnie Regres. W stanie poszerzonej świadomości, stosując Regrasing wykorzystujemy naturalny dostęp do pamięci permanentnej, dzięki temu możemy uwolnić się od schematów działania, emocji z przeszłości, które obecnie ograniczają nasze życie.

Doświadczony terapeuta prowadzi Regres w bezpieczny, nieinwazyjny sposób tak, aby wyciągnąć z tego procesu tylko to, co potrzebuje klient. Sesja odbywa się w pełnej świadomości klienta, w lekkiej hipnozie, którą w razie potrzeby w każdej chwili można przerwać. Podczas sesji pacjent widzi lub odczuwa przeżyte wcześniej doświadczenia, które uświadamiają mu, skąd pochodzi dana trauma lub niepowodzenia, których doznaje w życiu. Doświadczenie to, pozwala zmienić tok myślenia lub postępowania, co znacznie podnosi dotychczasowy standard życia.

Podczas stanu delikatnej hipnozy, można również popracować z podświadomością i uwolnić ją od programów, które blokują klienta podczas życia codziennego.

   Nie traktujmy Regresingu jako formy zabawy, tylko jako proces terapeutyczny, który stosujemy w uwolnieniu traum, zahamowań i innych niekorzystnych programów. Wykonywana przeze mnie Regresja Hipnotyczna nie jest hipnozą sceniczną.

Sesję można wykonać osobiście, lub z pomocą komunikatorów: WhatsApp, Skype, Google Meet (wysyłam link do spotkania). Przed sesją konieczna krótka konsultacja.

Koszt jednorazowej sesji (2 godziny) -> 450 zł.

Terapia nie zastępuje wizyty u lekarza i klasycznego leczenia.

   Regresja hipnotyczna (Wikipedia) – jedna z metod terapeutycznych. Polega na wprowadzeniu człowieka w stan hipnozy i powolnym cofaniu się pamięcią do czasu, kiedy zaistniało traumatyczne wydarzenie (proces zwany ogólnie w psychologii regresją). Regresja polega zatem na naprawianiu pamięciowego śladu.

Przeżycia, których doświadczyliśmy w przeszłości stanowią swego rodzaju blokadę, która ma wpływ na całe życie człowieka. Regresja jest metodą usunięcia tej blokady. Umożliwia ona zmianę uwarunkowań zakodowanych w podświadomości i stwarza możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości.

Regresja za Wikipedia -> kliknij link

 Jak umówić się na sesję? wszelkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt

 

zobacz opinie