Plan Duszy – Połącz się ponownie z energią, z którą się urodziłeś/aś, aby zrozumieć swój prawdziwy cel życia.

  • Jaki jest mój życiowy cel?
  • Jakich lekcji mam się tutaj (na Ziemi) nauczyć?
  • Kto jest moją rodziną Dusz lub grupą Dusz?
  • Dlaczego wybrałem/am moją obecną rodzinę?
  • Dlaczego wybrałem/am moje obecne ciało?
  • Dlaczego wybrałem/am choroby, doświadczenia, wypadki lub inne zdarzenia?
  • Dlaczego doświadczam różnych wyzwań?
  • W jaki sposób mogę uzdrowić moje relacje z bliskimi osobami?
  • Jakie są moje wyjątkowe dary, talenty?
  • Dlaczego, po co tutaj jestem?

Szukając własnej ścieżki rozwoju duchowego, z pewnością i Ty zadałes/aś sobie, któreś z powyższych pytań. Być może teraz, masz niepowtarzalną okazję, by poznać wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, podczas sesji duchowej regresji pomiędzy wcieleniami.

Zanim urodzimy się na tej Ziemi, nasze Dusze planują przeznaczenie i cele, do których będziemy dążyć. Ten plan niesie ze sobą wyjątkową kombinację talentów i wyzwań, które musimy pokonać i przyjąć, aby osiągnąć przeznaczenie naszej Duszy.

TWOJE LEKCJE ŻYCIOWE I PLAN DUSZY

Będąc połączonym ze swoją wieczną jaźnią, możesz dowiedzieć się o rozwoju i ewolucji swojej duszy, w tym wzorcach karmicznych, jednocześnie eksplorując świat pomiędzy wcieleniami, który jest twoim prawdziwym domem.

Podczas sesji możesz komunikować się ze swoim Przewodnikiem Duchowym i Mądrymi Istotami lub Radą Starszych i otrzymywać pełne miłości wsparcie i głębokie wskazówki, jak w pełni wykorzystać swój potencjał w obecnym życiu.

Możesz dowiedzieć się, dlaczego wybrałeś określone ciało lub pewne wyzwania zdrowotne i uzyskać uzdrowienie oraz wgląd w swoją misję lub wyższe powołanie oraz lekcje, które postanowiłeś wyciągnąć z rodziny, przedsięwzięć zawodowych i związków miłosnych.

W tym podwyższonym stanie percepcji i zrozumienia jesteś w stanie uwolnić się od jakiejkolwiek roli ofiary lub poczucia „utknięcia” lub zagubienia i poczuć siłę i inspirację do dostosowania się do swojego celu życiowego, jednocześnie będąc wspieranym… wiedząc, że nie jesteś sam.

Wiele osób twierdzi, że głęboka eksploracja i uzdrawianie dostępne podczas sesji jest oszałamiające i zmienia życie oraz jest najbardziej wpływową duchową podróżą, jakiej kiedykolwiek doświadczyli.

JAK PRZEBIEGA SESJA?

Sesja prowadzona jest w głębokim hipnotycznym transie, podczas którego cały czas masz kontrolę. Jest to bezpieczny i relaksujący proces, który umożliwia połączenie się z wieloma warstwami podświadomości i dostęp do wspomnień Duszy. Zaczynamy głębokim relaksem, przechodzimy do Regresji Twojego  poprzedniego wcielenia a następnie przejdziemy do Rady Starszych, gdzie poprowadzę Cię tak, abyś otrzymał/ła odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Na sesję, przygotuj proszę listę pytań do Rady Starszych, a także listę osób, które są lub były ważne w Twoim życiu. Omówimy je szczegółowo podczas wstępnej rozmowy. Jeżeli nigdy wcześniej nie uczestniczyłeś/aś w żadnej duchowej sesji, to konieczna będzie sesja wprowadzająca (poinformuj mnie o tym podczas pierwszego kontaktu).

Koszt jednorazowej sesji (2 godziny) -> 500 zł.

Czytanie Planu Duszy może oczyścić wiele zbędnych problemów, programów, wzorców, traum i ograniczających przekonań.

 Są też inne metody, które są pomocne w odczytaniu Planu Duszy, np:

~ Numerologia, Astrologia, Irydologia, Human Design, Chińskie czytanie z twarzy, Sen z intencją, Kroniki Akaszy.  Jednak godnym uwagi jest fakt, że tylko podczas powyższej metoty, w stanie hipnozy, w pełni uczestniczysz w spotkaniu z Radą Starszych i osobiście słyszysz odpowiedzi na swoje pytania.           

Na zakończenie, pragnę się z Tobą podzielić moim snem, który bezsprzecznie jest moim Planem Duszy

Plan duszy i mój sen

W moim śnie, zobaczyłam siebie siedzącą po „turecku”, a naprzeciwko siedziała moja córka (bardzo uduchowiona istota). Wszystko wokół nas było szare a my siedziałyśmy w świetle, w blasku, w szczęściu, spokoju, miłości i radości. Czułyśmy się fantastycznie uśmiechając się, to my tworzyłyśmy tą CUDowną energię.

Koło nas przechodziło mnóstwo ludzi…szarych ludzi, wszyscy wyglądali tak samo szaro, ale jedni przechodzili w pośpiechu, inni powoli. Ci, którzy kroczyli wolniej zerkali na nas, ale bali się podejść, ci którzy przemieszczali się szybko nawet nas nie zauważali.

Była jeszcze trzecia grupa ludzi, która nas obserwowała – niektórzy tylko patrzyli, inni siadali obok nas, aby posiedzieć w „naszym” świetle. Chwilkę siedzieli, a potem szli dalej, ale już nie byli szarzy, nieśli to światełko ze sobą dalej.

Nagle podbiegła jakaś dziewczyna i woła: Basia, chodź szybko! Tam w telewizji jakiś chłopak opowiada o tobie, mówi, że pomogłaś mu wyzdrowieć! Uśmiechnęłam się na te słowa i pomyślałam, że jeszcze kilka miesięcy temu zostawiłabym to wszystko i pobiegłabym przed tv rozkoszując się tą małą sławą 🙂 Chcecie wiedzieć co zrobiłam teraz? Zostałam w tym świetle i z uśmiechem powiedziałam „ooo, fajnie ☺️

Obudziłam się i zapytałam „JAKI JEST PRZEKAZ TEGO SNU?” Usłyszałam: „Nadchodzi zupełnie inna epoka niż dotychczas, już nie trzeba uzdrawiać dotykiem, energią, UZDRAWIAJ SŁOWEM, KTÓRE NIESIE MIŁOŚĆ”

Z wrażenia już nie zasnęłam tej nocy a po kilku godzinach brałam udział w warsztatach Roberta Schwartza „Plan Twojej Duszy”, gdzie otrzymałam potwierdzenie, że jestem na dobrej drodze, a moim celem na to wcielenie jest uzdrawianie słowem i budzenie światła w ludziach, którzy są na to gotowi.

Dokładnie to robię podczas moich sesji -> ODKRYWAM W LUDZIACH ICH POTENCJAŁ, ICH ŚWIATŁO… ODCHODZĄ Z TYM MAŁYM LUB WIELKIM ŚWIATŁEM I Z DNIA NA DZIEŃ ŚWIECĄ CORAZ MOCNIEJ, JAŚNIEJ. Wspólnie uzdrawiamy i uwalniamy rany z dzieciństwa lub z poprzednich wcieleń a teraz proponuję kolejną metodę: PLAN TWOJEJ DUSZY lub jak kto woli PLAN PRZEDURODZENIOWY -> ZAPRASZAM 💜

Sesję można wykonać osobiście, lub z pomocą komunikatorów: WhatsApp, Skype, Google Meet (wysyłam link do spotkania). Przed sesją konieczna krótka konsultacja.

Terapia nie zastępuje wizyty u lekarza i klasycznego leczenia.

Jak umówić się na sesję? wszelkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt

 

zobacz opinie